Шановні гості!


Готель Долинський розташований в історичній частині Львова, неподалік від найвищої точки міста  – Високого  Замку. За 10 хвилин пішої прогулки  ви дістанетесь до найвідоміших окрас Львова – Площі Ринок та Львівського Академічного театру опери та балету, побудованого на зламі XIX-XX століть. 

Поряд з готелем розташовані храми княжої доби. Для ознайомлення з околицями можна відвідати церкву і монастир Святого Онуфрія, які добре видно з вікон готелю.

Прогулюючись до Площі Ринок, огляньте Преображенську церкву, а також завітайте на Вернісаж – ринок народної творчості, який знаходиться навпроти фасаду  театра ім. Марії Заньковецької. Саме тут ви можете знайти цікаві подарунки для рідних та друзів, виконаних у народному стилі.
Неподалік від готелю (200 м) знаходиться торгівельний центр Forum Lviv. В  Forum Lviv доступні більше ніж 120 відомих українських і міжнародних брендів, супермаркет, хімчистка, візовий сервісний центр VFS.GLOBAL. На третьому поверсі ТЦ розташований дитячий розважальний центр «Ігроленд», кінотеатр «Планета Кіно», а також ресторани з чудовим краєвидом на місто.

Зручне розташування готелю, дозволяє швидко дістатися до Львівського залізничного вокзалу (20 хвилин трамваєм).

Новий готель, побудований в 2016 році, надає до ваших послуг номери стандарт-класу, оформлені в сучасному стилі, оснащені всім необхідним. Також ми пропонуємо скористатися готельним лаунджем з телевізором з пласким екраном, вільним Wi-Fi на всій території готелю, власним бескоштовним паркінгом, конференц-залом.

Оплата послуг здійснюється у зручній для клієнта формі. Приймаються платіжні банківські картки VISA, Euro/Mastercard, Maestro.

Реєстраційна стійка готелю працює цілодобово. На ній наш працівник надасть інформацію гостям про всі цікаві події які відбуваються у Львові (виставки, експозиції, фестивалі, театральні прем’єри і концерти), а також допоможе Вам прокласти оптимальний маршрут у будь-яку точку міста, викликати таксі, доправити кореспонденцію у номери.

Бажаємо Вам приємного відпочинку

Адміністрація Готелю.

Дякуємо!
Наш адміністртор звяжеться з вами найближчим часом.